3M 810 25MM MAGIC TAPE, 25MMX66M
HomeStore
Product details
Tape Colour Transparent
Tape Type Sealing
Tape Width - Metric 25mm
Tape Backing Material Cellulose
Tape Width - Imperial 1"
Product Range 810- Series
Tape Length - Imperial 216ft
Tape Length - Metric 66m
Other details
Brand 3M
Part Number 810 25MM
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Product details
Tape Colour Transparent
Tape Type Sealing
Tape Width - Metric 25mm
Tape Width - Imperial 1"
Product Range 810- Series
Tape Length - Imperial 216ft
Tape Length - Metric 66m
Other details
Brand 3M
Part Number 810 25MM
Tape Width - Metric 25mm
Tape Width - Imperial 1"
Part Number 810 25MM
3M 810 25MM MAGIC TAPE, 25MMX66M | Tanotis