ABB OT80F4N2 Switch Disconnector 4 Pole 750 V 80 A IP20 Screw DIN Rail Mount
- Mountable on DIN rails or base plates and on the door, both by snap-on and screw fitting
- Snap-on mounting of accessories
Motor Drive & Control
Other details
| Brand | ABB |
| Part Number | OT80F4N2 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN | |
| Manufacturer Catalogue EN |