
Amphenol ICC (COMMERCIAL PRODUCTS) C70710M0065222A Memory Socket Hinged Lid Simlock C707 Series SIM / SAM 6 Contacts
Amphenol ICC (COMMERCIAL PRODUCTS) C70710M0065222A Memory Socket Hinged Lid Simlock C707 Series SIM / SAM 6 Contacts
Product details
| Product Range | SIMLOCK C707 Series |
| Connector Type | SIM / SAM |
| No. of Contacts | 6Contacts |
| Contact Material | - |
| Contact Plating | - |
Other details
| Brand | AMPHENOL ICC (COMMERCIAL PRODUCTS) |
| Part Number | C70710M0065222A |
| Quantity | Each |
| Manufacturer Catalogue EN |
All product and company names are trademarks⢠or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Amphenol ICC (COMMERCIAL PRODUCTS) C70710M0065222A Memory Socket Hinged Lid Simlock C707 Series SIM / SAM 6 Contacts
Product details
| Product Range | SIMLOCK C707 Series |
| Connector Type | SIM / SAM |
| No. of Contacts | 6Contacts |
| Contact Material | - |
| Contact Plating | - |
Other details
| Brand | AMPHENOL ICC (COMMERCIAL PRODUCTS) |
| Part Number | C70710M0065222A |
| Quantity | Each |
| Manufacturer Catalogue EN |
All product and company names are trademarks⢠or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Product details
| Product Range | SIMLOCK C707 Series |
| Connector Type | SIM / SAM |
| No. of Contacts | 6Contacts |
| Contact Material | - |
| Contact Plating | - |
Other details
| Brand | AMPHENOL ICC (COMMERCIAL PRODUCTS) |
| Part Number | C70710M0065222A |
| Quantity | Each |
| Manufacturer Catalogue EN |
All product and company names are trademarks⢠or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.











