Apem Q10F5ANXXR24E LED Panel Mount Indicator Red 24 VDC 10 mm 20 mA 8 mcd IP67
HomeStore
This is a Q10F5ANXXR24E LED Panel Mount Indicator , Red, 24 VDC, 10 mm, 20 mA, 8 mcd, IP67 product from APEM with the model number Q10F5ANXXR24E
Other details
Brand APEM
Part Number Q10F5ANXXR24E
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Other details
Brand APEM
Part Number Q10F5ANXXR24E
Description
Part Number Q10F5ANXXR24E
Apem Q10F5ANXXR24E LED Panel Mount Indicator Red 24 VDC 10 mm 20 mA 8 mcd IP67 | Tanotis