GARDTEC SC60-P15/45 FAN FILTER ASSEMBLY, 60MM, PLASTIC/PU
HomeStore
This is a FAN FILTER ASSEMBLY, 60MM, PLASTIC/PU product from GARDTEC with the model number SC60-P15/45
Product details
Fan Frame Size 60mm
Filter Material PU (Polyurethane) Foam
Fixing Centres 50mm
Product Range -
Guard Material Plastic
For Use With 60mm Axial Fans
Other details
Brand GARDTEC
Part Number SC60-P15/45
Quantity Each
Drawing EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Product details
Fan Frame Size 60mm
Fixing Centres 50mm
Product Range -
Guard Material Plastic
For Use With 60mm Axial Fans
Other details
Brand GARDTEC
Part Number SC60-P15/45
Quantity Each
Product Information
Shipping & Returns
Description
Fan Frame Size 60mm
Fixing Centres 50mm
For Use With 60mm Axial Fans
Part Number SC60-P15/45
GARDTEC SC60-P15/45 FAN FILTER ASSEMBLY, 60MM, PLASTIC/PU | Tanotis