GARDTEC SC80-P15/30 FAN FILTER ASSEMBLY, 80MM, PLASTIC/PU
HomeStore
This is a FAN FILTER ASSEMBLY, 80MM, PLASTIC/PU product from GARDTEC with the model number SC80-P15/30
Product details
Fan Frame Size 80mm
Filter Material PU (Polyurethane) Foam
Fixing Centres 71.4mm
Product Range -
Guard Material Plastic
For Use With 80mm Axial Fans
Other details
Brand GARDTEC
Part Number SC80-P15/30
Quantity Each
Drawing EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Product details
Fan Frame Size 80mm
Fixing Centres 71.4mm
Product Range -
Guard Material Plastic
For Use With 80mm Axial Fans
Other details
Brand GARDTEC
Part Number SC80-P15/30
Quantity Each
Product Information
Shipping & Returns
Description
Fan Frame Size 80mm
Fixing Centres 71.4mm
For Use With 80mm Axial Fans
Part Number SC80-P15/30
GARDTEC SC80-P15/30 FAN FILTER ASSEMBLY, 80MM, PLASTIC/PU | Tanotis