HIROSE(HRS) U.FL-2LPHF6-068N1T-A-50 RF / Coaxial Cable Assembly 90° U.FL Plug to 1.13mm 50 ohm 2 " mm Grey
HomeStore
This is a U.FL-2LPHF6-068N1T-A-50 RF / Coaxial Cable Assembly , 90° U.FL Plug to 90° U.FL Plug, 1.13mm, 50 ohm, 2 ", 50 mm, Grey product from HIROSE(HRS) with the model number U.FL-2LPHF6-068N1T-A-50
Other details
Brand HIROSE(HRS)
Part Number U.FL-2LPHF6-068N1T-A-50
Quantity Each
Manufacturer Catalogue EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Drawing EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Other details
Brand HIROSE(HRS)
Quantity Each
Product Information
Shipping & Returns
Description
HIROSE(HRS) U.FL-2LPHF6-068N1T-A-50 RF / Coaxial Cable Assembly 90° U.FL Plug to 1.13mm 50 ohm 2 " mm Grey | Tanotis