HOBUT D48MIS10A/1-002 Analogue Panel Meter, Flame Retardant, Calibrated At 23°C, AC Current, 0A to 10A, 45 mm, 45 mm
HomeStore
This is a Analogue Panel Meter, Flame Retardant, Calibrated At 23°C, AC Current, 0A to 10A, 45 mm, 45 mm product from HOBUT with the model number D48MIS10A/1-002
Product details
Panel Cutout Height 45mm
Panel Cutout Width 45mm
Meter Range 0A to 10A
Meter Function AC Current
Product Range -
Other details
Brand HOBUT
Part Number D48MIS10A/1-002
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Product details
Panel Cutout Height 45mm
Panel Cutout Width 45mm
Meter Range 0A to 10A
Meter Function AC Current
Product Range -
Other details
Brand HOBUT
Part Number D48MIS10A/1-002
Description
Panel Cutout Height 45mm
Panel Cutout Width 45mm
Meter Range 0A to 10A
Part Number D48MIS10A/1-002
HOBUT D48MIS10A/1-002 Analogue Panel Meter, Flame Retardant, Calibrated At 23°C, AC Current, 0A to 10A, 45 mm, 45 mm | Tanotis