
M JAY IFM IDC 64 Terminal Block Interface, IDC 64 Position Plug, Screw Type 64 Position Terminal Block, 1 A, 250 V
M JAY IFM IDC 64 Terminal Block Interface, IDC 64 Position Plug, Screw Type 64 Position Terminal Block, 1 A, 250 V
Product details
| Convert To | Screw Type 64 Position Terminal Block |
| Rated Current | 1A |
| Product Range | - |
| Convert From | IDC 64 Position Plug |
| Rated Voltage | 250V |
Other details
| Brand | M JAY |
| Part Number | IFM IDC 64 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks⢠or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Original: $108.88
-70%$108.88
$32.66M JAY IFM IDC 64 Terminal Block Interface, IDC 64 Position Plug, Screw Type 64 Position Terminal Block, 1 A, 250 V
Product details
| Convert To | Screw Type 64 Position Terminal Block |
| Rated Current | 1A |
| Product Range | - |
| Convert From | IDC 64 Position Plug |
| Rated Voltage | 250V |
Other details
| Brand | M JAY |
| Part Number | IFM IDC 64 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks⢠or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Product details
| Convert To | Screw Type 64 Position Terminal Block |
| Rated Current | 1A |
| Product Range | - |
| Convert From | IDC 64 Position Plug |
| Rated Voltage | 250V |
Other details
| Brand | M JAY |
| Part Number | IFM IDC 64 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks⢠or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
