
MCM 21-18998 Breadboard 20 mm x 15
Product details
| Board Type | Breadboard |
| Board Material | - |
| Hole Diameter | 1mm |
| External Height | 20mm |
| External Width | 15mm |
| Board Thickness | - |
Other details
| Brand | MCM |
| Part Number | 21-18998 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks⢠or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
MCM 21-18998 Breadboard 20 mm x 15
Product details
| Board Type | Breadboard |
| Board Material | - |
| Hole Diameter | 1mm |
| External Height | 20mm |
| External Width | 15mm |
| Board Thickness | - |
Other details
| Brand | MCM |
| Part Number | 21-18998 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks⢠or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Product details
| Board Type | Breadboard |
| Board Material | - |
| Hole Diameter | 1mm |
| External Height | 20mm |
| External Width | 15mm |
| Board Thickness | - |
Other details
| Brand | MCM |
| Part Number | 21-18998 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks⢠or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.