Mean Well MDS15A-05 Isolated Through Hole DC/DC Converter Medical 2:1 15 W 1 Output 5 V 3 A
HomeStore
Other details
Brand MEAN WELL
Part Number MDS15A-05
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Other details
Brand MEAN WELL
Part Number MDS15A-05
Part Number MDS15A-05
Mean Well MDS15A-05 Isolated Through Hole DC/DC Converter Medical 2:1 15 W 1 Output 5 V 3 A | Tanotis