Mean Well MDS20B-12 Isolated Through Hole DC/DC Converter Medical 2:1 20 W 1 Output 12 V 1.67 A
HomeStore
Other details
Brand MEAN WELL
Part Number MDS20B-12
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Other details
Brand MEAN WELL
Part Number MDS20B-12
Part Number MDS20B-12
Mean Well MDS20B-12 Isolated Through Hole DC/DC Converter Medical 2:1 20 W 1 Output 12 V 1.67 A | Tanotis