
Mikroelektronika MIKROE-986 Add-On Board Click Connectivity CAN SPI 3.3V Mikrobus
Product details
| Silicon Manufacturer | Texas Instruments |
| No. of Bits | - |
| Silicon Family Name | - |
| Core Architecture | - |
| Core Sub-Architecture | - |
| Silicon Core Number | - |
| Kit Contents | CAN SPI Click 3.3V Accessory Board |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | MIKROELEKTRONIKA |
| Part Number | MIKROE-986 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks⢠or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Mikroelektronika MIKROE-986 Add-On Board Click Connectivity CAN SPI 3.3V Mikrobus
Product details
| Silicon Manufacturer | Texas Instruments |
| No. of Bits | - |
| Silicon Family Name | - |
| Core Architecture | - |
| Core Sub-Architecture | - |
| Silicon Core Number | - |
| Kit Contents | CAN SPI Click 3.3V Accessory Board |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | MIKROELEKTRONIKA |
| Part Number | MIKROE-986 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks⢠or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Product details
| Silicon Manufacturer | Texas Instruments |
| No. of Bits | - |
| Silicon Family Name | - |
| Core Architecture | - |
| Core Sub-Architecture | - |
| Silicon Core Number | - |
| Kit Contents | CAN SPI Click 3.3V Accessory Board |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | MIKROELEKTRONIKA |
| Part Number | MIKROE-986 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks⢠or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.











