
Mueller Electric BU-26106-2 Test Probe Connector Point Multifunction 4mm Banana Plugs
Product details
| Test Probe Type | Point |
| Test Probe Functions | Multifunction |
| Accuracy % | - |
| For Use With | 4mm Banana Plugs |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | MUELLER ELECTRIC |
| Part Number | BU-26106-2 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks⢠or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Original: $21.49
-70%$21.49
$6.45Mueller Electric BU-26106-2 Test Probe Connector Point Multifunction 4mm Banana Plugs
Product details
| Test Probe Type | Point |
| Test Probe Functions | Multifunction |
| Accuracy % | - |
| For Use With | 4mm Banana Plugs |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | MUELLER ELECTRIC |
| Part Number | BU-26106-2 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks⢠or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Product details
| Test Probe Type | Point |
| Test Probe Functions | Multifunction |
| Accuracy % | - |
| For Use With | 4mm Banana Plugs |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | MUELLER ELECTRIC |
| Part Number | BU-26106-2 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks⢠or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.



