
MULTICOMP 11.99.5703 Audio / Video Cable Assembly, HDMI A Plug, HDMI A Plug, 9.843 ft, 3 m, White
MULTICOMP 11.99.5703 Audio / Video Cable Assembly, HDMI A Plug, HDMI A Plug, 9.843 ft, 3 m, White
Product details
| Connector Type A | HDMI A Plug |
| Connector Type B | HDMI A Plug |
| Cable Length - Imperial | 9.843ft |
| Cable Length - Metric | 3m |
| Jacket Colour | White |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | MULTICOMP |
| Part Number | 11.99.5703 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks⢠or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Original: $21.57
-70%$21.57
$6.47MULTICOMP 11.99.5703 Audio / Video Cable Assembly, HDMI A Plug, HDMI A Plug, 9.843 ft, 3 m, White
Product details
| Connector Type A | HDMI A Plug |
| Connector Type B | HDMI A Plug |
| Cable Length - Imperial | 9.843ft |
| Cable Length - Metric | 3m |
| Jacket Colour | White |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | MULTICOMP |
| Part Number | 11.99.5703 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks⢠or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Product details
| Connector Type A | HDMI A Plug |
| Connector Type B | HDMI A Plug |
| Cable Length - Imperial | 9.843ft |
| Cable Length - Metric | 3m |
| Jacket Colour | White |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | MULTICOMP |
| Part Number | 11.99.5703 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks⢠or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.









