
MULTICOMP 715-10PK LAMP, INCANDESCENT,WIRE LEADED, 5V, 575MW
Product details
| Supply Voltage | 5V |
| Lamp Base Type | Wire Leaded |
| Bulb Size | T-1 (3mm) |
| MSCP | 0.15 |
| Average Bulb Life | 40000h |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | MULTICOMP |
| Part Number | 715-10PK |
| Quantity | Pack ofĀ 10 |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks⢠or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
MULTICOMP 715-10PK LAMP, INCANDESCENT,WIRE LEADED, 5V, 575MW
Product details
| Supply Voltage | 5V |
| Lamp Base Type | Wire Leaded |
| Bulb Size | T-1 (3mm) |
| MSCP | 0.15 |
| Average Bulb Life | 40000h |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | MULTICOMP |
| Part Number | 715-10PK |
| Quantity | Pack ofĀ 10 |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks⢠or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Product details
| Supply Voltage | 5V |
| Lamp Base Type | Wire Leaded |
| Bulb Size | T-1 (3mm) |
| MSCP | 0.15 |
| Average Bulb Life | 40000h |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | MULTICOMP |
| Part Number | 715-10PK |
| Quantity | Pack ofĀ 10 |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks⢠or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.











