
MULTICOMP MC21050 Knob, Round Shaft, 6.4 mm, Plastic, Round Knurled with Indicator Line, 20 mm
MULTICOMP MC21050 Knob, Round Shaft, 6.4 mm, Plastic, Round Knurled with Indicator Line, 20 mm
Product details
| Shaft Type | Round Shaft |
| Shaft Diameter | 6.4mm |
| Knob Material | Plastic |
| Knob / Dial Style | Round Knurled with Indicator Line |
| Knob Diameter | 20mm |
| Product Range | - |
| SVHC | To Be Advised |
Other details
| Brand | MULTICOMP |
| Part Number | MC21050 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks⢠or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Original: $2.30
-70%$2.30
$0.69MULTICOMP MC21050 Knob, Round Shaft, 6.4 mm, Plastic, Round Knurled with Indicator Line, 20 mm
Product details
| Shaft Type | Round Shaft |
| Shaft Diameter | 6.4mm |
| Knob Material | Plastic |
| Knob / Dial Style | Round Knurled with Indicator Line |
| Knob Diameter | 20mm |
| Product Range | - |
| SVHC | To Be Advised |
Other details
| Brand | MULTICOMP |
| Part Number | MC21050 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks⢠or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Product details
| Shaft Type | Round Shaft |
| Shaft Diameter | 6.4mm |
| Knob Material | Plastic |
| Knob / Dial Style | Round Knurled with Indicator Line |
| Knob Diameter | 20mm |
| Product Range | - |
| SVHC | To Be Advised |
Other details
| Brand | MULTICOMP |
| Part Number | MC21050 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks⢠or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.











