
Multicomp PRO MP-CP30228W In-Line Adapter RJ9 R10 R22 Adaptor Jack 4 Ways New
Product details
| In Line Connector A | RJ9, R10, R22 |
| In Line Connector B | RJ9, R10, R22 |
| Connector Type | Adaptor, In-Line |
| Product Range | - |
| Convert From Gender | Jack |
| Convert From Positions | 4Ways |
| Convert To Gender | Jack |
| Convert To Positions | 4Ways |
Other details
| Brand | MULTICOMP PRO |
| Part Number | MP-CP30228W |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks⢠or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Original: $13.78
-70%$13.78
$4.13More Images

Multicomp PRO MP-CP30228W In-Line Adapter RJ9 R10 R22 Adaptor Jack 4 Ways New
Product details
| In Line Connector A | RJ9, R10, R22 |
| In Line Connector B | RJ9, R10, R22 |
| Connector Type | Adaptor, In-Line |
| Product Range | - |
| Convert From Gender | Jack |
| Convert From Positions | 4Ways |
| Convert To Gender | Jack |
| Convert To Positions | 4Ways |
Other details
| Brand | MULTICOMP PRO |
| Part Number | MP-CP30228W |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks⢠or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Product details
| In Line Connector A | RJ9, R10, R22 |
| In Line Connector B | RJ9, R10, R22 |
| Connector Type | Adaptor, In-Line |
| Product Range | - |
| Convert From Gender | Jack |
| Convert From Positions | 4Ways |
| Convert To Gender | Jack |
| Convert To Positions | 4Ways |
Other details
| Brand | MULTICOMP PRO |
| Part Number | MP-CP30228W |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks⢠or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.















