
Multicomp PRO MP007352 MP007352 Machine Screw M3 20 mm Carbon Steel Black Zinc Pan Head Pozidriv
Multicomp PRO MP007352 MP007352 Machine Screw M3 20 mm Carbon Steel Black Zinc Pan Head Pozidriv
Product details
| Thread Size - Metric | M3 |
| Thread Size - Imperial | - |
| Screw Length | 20mm |
| Fastener Material | Carbon Steel |
| Fastener Plating | Black Zinc |
| Screw Head Style | Pan Head Pozidriv |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | MULTICOMP PRO |
| Part Number | MP007352 |
| Quantity | Pack ofĀ 50 |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks⢠or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Original: $10.60
-70%$10.60
$3.18Multicomp PRO MP007352 MP007352 Machine Screw M3 20 mm Carbon Steel Black Zinc Pan Head Pozidriv
Product details
| Thread Size - Metric | M3 |
| Thread Size - Imperial | - |
| Screw Length | 20mm |
| Fastener Material | Carbon Steel |
| Fastener Plating | Black Zinc |
| Screw Head Style | Pan Head Pozidriv |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | MULTICOMP PRO |
| Part Number | MP007352 |
| Quantity | Pack ofĀ 50 |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks⢠or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Product details
| Thread Size - Metric | M3 |
| Thread Size - Imperial | - |
| Screw Length | 20mm |
| Fastener Material | Carbon Steel |
| Fastener Plating | Black Zinc |
| Screw Head Style | Pan Head Pozidriv |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | MULTICOMP PRO |
| Part Number | MP007352 |
| Quantity | Pack ofĀ 50 |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks⢠or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.












