
Multicomp PRO MP009774 Label Tamperproof 13 mm 37 Vinyl QA Seal
Product details
| Label Type | Tamperproof |
| Label Height | 13mm |
| Label Width | 37mm |
| Label Diameter | - |
| Label Material | Vinyl |
| Label Legend | QA Seal |
| Label Colour | Green on White |
| Pack Quantity | 55 |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | MULTICOMP PRO |
| Part Number | MP009774 |
| Quantity | Pack ofĀ 55 |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks⢠or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Multicomp PRO MP009774 Label Tamperproof 13 mm 37 Vinyl QA Seal
Product details
| Label Type | Tamperproof |
| Label Height | 13mm |
| Label Width | 37mm |
| Label Diameter | - |
| Label Material | Vinyl |
| Label Legend | QA Seal |
| Label Colour | Green on White |
| Pack Quantity | 55 |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | MULTICOMP PRO |
| Part Number | MP009774 |
| Quantity | Pack ofĀ 55 |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks⢠or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Product details
| Label Type | Tamperproof |
| Label Height | 13mm |
| Label Width | 37mm |
| Label Diameter | - |
| Label Material | Vinyl |
| Label Legend | QA Seal |
| Label Colour | Green on White |
| Pack Quantity | 55 |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | MULTICOMP PRO |
| Part Number | MP009774 |
| Quantity | Pack ofĀ 55 |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks⢠or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.




