MURATA DLM0NSN900HY2 Choke, Common Mode, DLM0NS Series, 100 mA, 0.85mm x 0.65mm x 0.45mm
HomeStore
Product Overview
Notes
For differential signal interface line applications
Product details
Technical Specifications
DC Current Rating
100mA
Product Range
DLM0NS Series
Inductor Case / Package
Product Width
0.65mm
Qualification
Inductance
Impedance
90ohm
Product Length
0.85mm
Product Height
0.45mm
SVHC
No SVHC (21-Jan-2025)
Other details
Brand MURATA
Part Number DLM0NSN900HY2
Quantity Each (Supplied on Cut Tape)
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Product Overview
Notes
Product details
Technical Specifications
DC Current Rating
100mA
Product Range
DLM0NS Series
Inductor Case / Package
Product Width
0.65mm
Qualification
Inductance
Impedance
90ohm
Product Length
0.85mm
Product Height
0.45mm
SVHC
No SVHC (21-Jan-2025)
Other details
Brand MURATA
Part Number DLM0NSN900HY2
Description
100mA
0.65mm
90ohm
0.85mm
0.45mm
Part Number DLM0NSN900HY2
MURATA DLM0NSN900HY2 Choke, Common Mode, DLM0NS Series, 100 mA, 0.85mm x 0.65mm x 0.45mm | Tanotis