Nexperia LSF0204GU12-Q100X LSF0204GU12-Q100X Level Translator Bidirectional Voltage 4 Inputs 0.6 ns 0 V to 5 XQFN-12
HomeStore
This is a LSF0204GU12-Q100X Level Translator , Bidirectional Voltage, 4 Inputs, 0.6 ns, 0 V to 5 V, XQFN-12 product from NEXPERIA with the model number LSF0204GU12-Q100X
Product details
No. of Inputs 4Inputs
Output Current -
Propagation Delay 0.6ns
No. of Pins 12Pins
Logic Case Style XQFN
Supply Voltage Min 0V
Supply Voltage Max 5V
Operating Temperature Min -40°C
Operating Temperature Max 125°C
Logic Type Bidirectional Voltage Level Translator
Product Range -
Automotive Qualification Standard AEC-Q100
MSL MSL 1 - Unlimited
Other details
Brand NEXPERIA
Part Number LSF0204GU12-Q100X
Quantity Each (Supplied on Cut Tape)
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
More Images
Nexperia LSF0204GU12-Q100X LSF0204GU12-Q100X Level Translator Bidirectional Voltage 4 Inputs 0.6 ns 0 V to 5 XQFN-12 - Image 2
Product details
No. of Inputs 4Inputs
Output Current -
Propagation Delay 0.6ns
No. of Pins 12Pins
Logic Case Style XQFN
Supply Voltage Min 0V
Supply Voltage Max 5V
Product Range -
MSL MSL 1 - Unlimited
Other details
Brand NEXPERIA
Part Number LSF0204GU12-Q100X
Description
No. of Pins 12Pins
Supply Voltage Min 0V
Supply Voltage Max 5V
Part Number LSF0204GU12-Q100X
Nexperia LSF0204GU12-Q100X LSF0204GU12-Q100X Level Translator Bidirectional Voltage 4 Inputs 0.6 ns 0 V to 5 XQFN-12 | Tanotis