Nexperia PMEG100V100ELPDZ Schottky Rectifier 100 V 10 A Single SOT-1289 3 Pins 850 mV
HomeStore
Other details
Brand NEXPERIA
Part Number PMEG100V100ELPDZ
Quantity Each (Supplied on Cut Tape)
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Other details
Brand NEXPERIA
Part Number PMEG100V100ELPDZ
Part Number PMEG100V100ELPDZ
Nexperia PMEG100V100ELPDZ Schottky Rectifier 100 V 10 A Single SOT-1289 3 Pins 850 mV | Tanotis