Osram OT-FIT-30/220-240/700-CS-S-MINI LED Driver Lighting 29 W 42 V 700 mA Constant Current 198
HomeStore
This is a OT-FIT-30/220-240/700-CS-S-MINI LED Driver , LED Lighting, 29 W, 42 V, 700 mA, Constant Current, 198 V product from OSRAM with the model number OT-FIT-30/220-240/700-CS-S-MINI
Other details
Brand OSRAM
Part Number OT-FIT-30/220-240/700-CS-S-MINI
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Other details
Brand OSRAM
Description
Osram OT-FIT-30/220-240/700-CS-S-MINI LED Driver Lighting 29 W 42 V 700 mA Constant Current 198 | Tanotis