
Panduit MTP3H-E6-C Cable Tie Mount Multi Plate 3 Bundle Screw 3.7 mm Natural Nylon 6.6 (Polyamide 6.6)
Panduit MTP3H-E6-C Cable Tie Mount Multi Plate 3 Bundle Screw 3.7 mm Natural Nylon 6.6 (Polyamide 6.6)
Product details
| Mount Fixing Type | Screw |
| Mounting Hole Dia | 3.7mm |
| Mount Colour | Natural |
| Mount Material | Nylon 6.6 (Polyamide 6.6) |
| Length | 129.3mm |
| Product Range | MTP Series |
Other details
| Brand | PANDUIT |
| Part Number | MTP3H-E6-C |
| Quantity | Pack ofĀ 100 |
| Drawing EN |
All product and company names are trademarks⢠or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Original: $798.91
-70%$798.91
$239.67Panduit MTP3H-E6-C Cable Tie Mount Multi Plate 3 Bundle Screw 3.7 mm Natural Nylon 6.6 (Polyamide 6.6)
Product details
| Mount Fixing Type | Screw |
| Mounting Hole Dia | 3.7mm |
| Mount Colour | Natural |
| Mount Material | Nylon 6.6 (Polyamide 6.6) |
| Length | 129.3mm |
| Product Range | MTP Series |
Other details
| Brand | PANDUIT |
| Part Number | MTP3H-E6-C |
| Quantity | Pack ofĀ 100 |
| Drawing EN |
All product and company names are trademarks⢠or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Product details
| Mount Fixing Type | Screw |
| Mounting Hole Dia | 3.7mm |
| Mount Colour | Natural |
| Mount Material | Nylon 6.6 (Polyamide 6.6) |
| Length | 129.3mm |
| Product Range | MTP Series |
Other details
| Brand | PANDUIT |
| Part Number | MTP3H-E6-C |
| Quantity | Pack ofĀ 100 |
| Drawing EN |
All product and company names are trademarks⢠or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.










