Phoenix Contact GMSTBVA25/8-G-762 GMSTBVA25/8-G-762 Terminal Block Vertical Header 7.62 mm 8 Ways A 160 V Through Hole
HomeStore
This is a GMSTBVA2,5/8-G-7,62 Terminal Block , Vertical, Header, 7.62 mm, 8 Ways, 8 A, 160 V, Through Hole Vertical product from PHOENIX CONTACT with the model number GMSTBVA2,5/8-G-7,62
Other details
Brand PHOENIX CONTACT
Part Number GMSTBVA2,5/8-G-7,62
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Other details
Brand PHOENIX CONTACT
Description
Phoenix Contact GMSTBVA25/8-G-762 GMSTBVA25/8-G-762 Terminal Block Vertical Header 7.62 mm 8 Ways A 160 V Through Hole | Tanotis