QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION QTC332.76809B2R Crystal, 32.768 kHz, SMD, 3.2mm x 1.5mm, 9 pF, 20 ppm, QTC3 Series
HomeStore
This is a Crystal, 32.768 kHz, SMD, 3.2mm x 1.5mm, 9 pF, 20 ppm, QTC3 Series product from QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION with the model number QTC332.76809B2R
Product details
Crystal Case SMD, 3.2mm x 1.5mm
Frequency Tolerance + / - 20ppm
Frequency Stability + / - -
Operating Temperature Min -40°C
Product Range QTC3 Series
Load Capacitance 9pF
Operating Temperature Max 85°C
Frequency Nom 32.768kHz
Other details
Brand QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION
Part Number QTC332.76809B2R
Quantity Each (Supplied on Cut Tape)
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Product details
Frequency Stability + / - -
Product Range QTC3 Series
Load Capacitance 9pF
Operating Temperature Max 85°C
Frequency Nom 32.768kHz
Other details
Part Number QTC332.76809B2R
Description
Load Capacitance 9pF
Operating Temperature Max 85°C
Frequency Nom 32.768kHz
Part Number QTC332.76809B2R
QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION QTC332.76809B2R Crystal, 32.768 kHz, SMD, 3.2mm x 1.5mm, 9 pF, 20 ppm, QTC3 Series | Tanotis