Schaffner RN112-2-02-1M8 Filter Common Mode 1.8MH 2A RAD
HomeStore
This is a FILTER, COMMON MODE, 1.8MH, 2A, RAD product from SCHAFFNER with the model number RN112-2-02-1M8
Product details
Inductance 1.8mH
Rated Current 2A
Product Range RN Series
Other details
Brand SCHAFFNER
Part Number RN112-2-02-1M8
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Product details
Inductance 1.8mH
Rated Current 2A
Product Range RN Series
Other details
Brand SCHAFFNER
Part Number RN112-2-02-1M8
Description
Inductance 1.8mH
Rated Current 2A
Part Number RN112-2-02-1M8
Schaffner RN112-2-02-1M8 Filter Common Mode 1.8MH 2A RAD | Tanotis