
Schutzinger AL 8321 / ZPK 1 50 RT Test Lead 4mm Stackable Banana Plug Shrouded Clip 600 V 19 A Red 500 mm
Schutzinger AL 8321 / ZPK 1 50 RT Test Lead 4mm Stackable Banana Plug Shrouded Clip 600 V 19 A Red 500 mm
Product details
| Test Connector Type A | 4mm Stackable Banana Plug, Shrouded |
| Test Connector Type B | Test Clip |
| Voltage Rating | 600V |
| Current Rating | 19A |
| Insulator Colour | Red |
| Lead Length - Metric | 500mm |
| Lead Length - Imperial | 19.7" |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | SCHUTZINGER |
| Part Number | AL 8321 / ZPK / 1 / 50 / RT |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks⢠or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Schutzinger AL 8321 / ZPK 1 50 RT Test Lead 4mm Stackable Banana Plug Shrouded Clip 600 V 19 A Red 500 mm
Product details
| Test Connector Type A | 4mm Stackable Banana Plug, Shrouded |
| Test Connector Type B | Test Clip |
| Voltage Rating | 600V |
| Current Rating | 19A |
| Insulator Colour | Red |
| Lead Length - Metric | 500mm |
| Lead Length - Imperial | 19.7" |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | SCHUTZINGER |
| Part Number | AL 8321 / ZPK / 1 / 50 / RT |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks⢠or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Product details
| Test Connector Type A | 4mm Stackable Banana Plug, Shrouded |
| Test Connector Type B | Test Clip |
| Voltage Rating | 600V |
| Current Rating | 19A |
| Insulator Colour | Red |
| Lead Length - Metric | 500mm |
| Lead Length - Imperial | 19.7" |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | SCHUTZINGER |
| Part Number | AL 8321 / ZPK / 1 / 50 / RT |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks⢠or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.











