
SECO-LARM CA-161T Adapter DC PLUG- Terminal Block
Product details
| Inter Series Connector A | DC Power - 2.1mm |
| Convert From Positions | 1Ways |
| Convert From Gender | Plug |
| Inter Series Connector B | Terminal Block |
| Convert To Positions | 2Ways |
| Convert To Gender | Jack |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | SECO-LARM |
| Part Number | CA-161T |
| Quantity | Each |
All product and company names are trademarks⢠or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Original: $1.83
-70%$1.83
$0.55SECO-LARM CA-161T Adapter DC PLUG- Terminal Block
Product details
| Inter Series Connector A | DC Power - 2.1mm |
| Convert From Positions | 1Ways |
| Convert From Gender | Plug |
| Inter Series Connector B | Terminal Block |
| Convert To Positions | 2Ways |
| Convert To Gender | Jack |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | SECO-LARM |
| Part Number | CA-161T |
| Quantity | Each |
All product and company names are trademarks⢠or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Product details
| Inter Series Connector A | DC Power - 2.1mm |
| Convert From Positions | 1Ways |
| Convert From Gender | Plug |
| Inter Series Connector B | Terminal Block |
| Convert To Positions | 2Ways |
| Convert To Gender | Jack |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | SECO-LARM |
| Part Number | CA-161T |
| Quantity | Each |
All product and company names are trademarks⢠or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.


