Traco Power THL 15-2411WI Isolated Through Hole DC/DC Converter ITE 4:1 15 W 1 Output 5 V 3 A
HomeStore
This is a THL 15-2411WI Isolated Through Hole DC/DC Converter , ITE, 4:1, 15 W, 1 Output, 5 V, 3 A product from TRACO POWER with the model number THL 15-2411WI
Other details
Brand TRACO POWER
Part Number THL 15-2411WI
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Other details
Brand TRACO POWER
Part Number THL 15-2411WI
Description
Part Number THL 15-2411WI
Traco Power THL 15-2411WI Isolated Through Hole DC/DC Converter ITE 4:1 15 W 1 Output 5 V 3 A | Tanotis