Wiha 33471 Electronic Stripping Plier 0.81-2.59MM2
HomeStore
Product details
Stripping Capacity AWG 20AWG to 10AWG
Stripping Capacity Metric 0.81mm² to 2.59mm²
For Use With Gripping, Cutting and Stripping of Wires
Product Range -
Other details
Brand WIHA
Part Number 33471
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Product details
Product Range -
Other details
Brand WIHA
Part Number 33471