XP Power QSB30048S48 QSB30048S48 Isolated Through Hole DC/DC Converter Base Plate Cooled ITE 4:1 300 W 1 Output 48 V 6.25 A
| Brand | XP POWER |
| Part Number | QSB30048S48 |
| Certificate of Conformity EN |