XP Power QSB35024S24 QSB35024S24 Isolated Through Hole DC/DC Converter Base Plate Cooled ITE 2:1 350 W 1 Output 24 V 14.6 A
| Brand | XP POWER |
| Part Number | QSB35024S24 |
| Certificate of Conformity EN |