CK TOOLS T49144-025 2.5mm x 75mm Slotted Parallel Dextro VDE Screwdriver
HomeStore
This is a 2.5mm x 75mm Slotted Parallel Dextro VDE Screwdriver product from CK TOOLS with the model number T49144-025
Product details
Tip Size 2.5mm
Overall Length 170mm
Blade Length 75mm
Product Range -
Other details
Brand CK TOOLS
Part Number T49144-025
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Product details
Tip Size 2.5mm
Overall Length 170mm
Blade Length 75mm
Product Range -
Other details
Brand CK TOOLS
Part Number T49144-025
Description
Tip Size 2.5mm
Overall Length 170mm
Blade Length 75mm
Part Number T49144-025
CK TOOLS T49144-025 2.5mm x 75mm Slotted Parallel Dextro VDE Screwdriver | Tanotis