Core SWX JP-LEADS 12" 5V Cable with Flying Leads
HomeStore
Core SWX JP-LEADS-12 Overview
The Core SWX JP-LEADS 12" 5V Cable with Flying Leads powers any device with a matching voltage. One end features a 4-pin 0B Lemo connector and the other end has "flying leads," meaning it is open. You can attach any connector you want to the open end.
UPC: 184323001804
Items Included
  • 1-Year Limited Warranty
Additional Resources
No additional resources available
Core SWX JP-LEADS-12 Specs
Connectors
4-pin 0B Lemo on one end, flying leads on the other
Length
24" (61 cm)
Packaging Info
Package Weight
0.2 lb
Box Dimensions (LxWxH)
6 x 3.5 x 2.5"
-70%
Core SWX JP-LEADS-12 Overview
UPC: 184323001804
Items Included
  • 1-Year Limited Warranty
Additional Resources
Core SWX JP-LEADS-12 Specs
Connectors
Length
24" (61 cm)
Packaging Info
Package Weight
0.2 lb
Box Dimensions (LxWxH)
6 x 3.5 x 2.5"
Product Information
Shipping & Returns
Description
Core SWX JP-LEADS-12 Overview
Core SWX JP-LEADS-12 Specs
24" (61 cm)
6 x 3.5 x 2.5"
Core SWX JP-LEADS 12" 5V Cable with Flying Leads | Tanotis