Epcos B32361A2157J050 B32361A2157J050 General Purpose Film Capacitor Metallized PP Can 150 µF ± 5% 250 V 675 New
HomeStore
This is a B32361A2157J050 General Purpose Film Capacitor , Metallized PP, Can, 150 µF, ± 5%, 250 V, 675 V New product from EPCOS with the model number B32361A2157J050
Other details
Brand EPCOS
Part Number B32361A2157J050
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Other details
Brand EPCOS
Part Number B32361A2157J050
Description
Part Number B32361A2157J050
Epcos B32361A2157J050 B32361A2157J050 General Purpose Film Capacitor Metallized PP Can 150 µF ± 5% 250 V 675 New | Tanotis