HOBUT CT132TRAN150A-5/10V Current Transformer, 150 A, 45 Hz, 65 Hz, DIN Rail
HomeStore
This is a Current Transformer, 150 A, 45 Hz, 65 Hz, DIN Rail product from HOBUT with the model number CT132TRAN150A-5/10V
Product details
Frequency Min 45Hz
Transformer Mounting DIN Rail
Turns Ratio -
Product Range -
Frequency Max 65Hz
Input Current 150A
Other details
Brand HOBUT
Part Number CT132TRAN150A-5/10V
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Product details
Frequency Min 45Hz
Transformer Mounting DIN Rail
Turns Ratio -
Product Range -
Frequency Max 65Hz
Input Current 150A
Other details
Brand HOBUT
Description
Frequency Min 45Hz
Frequency Max 65Hz
Input Current 150A
HOBUT CT132TRAN150A-5/10V Current Transformer, 150 A, 45 Hz, 65 Hz, DIN Rail | Tanotis