Idec RSCDN-30A RSCDN-30A SSR DIN/PANEL Mount 600VAC 32VDC 30A
HomeStore
This is a RSCDN-30A SSR , DIN/PANEL MOUNT, 600VAC, 32VDC, 30A product from IDEC with the model number RSCDN-30A
Other details
Brand IDEC
Part Number RSCDN-30A
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Other details
Brand IDEC
Part Number RSCDN-30A
Description
Part Number RSCDN-30A
Idec RSCDN-30A RSCDN-30A SSR DIN/PANEL Mount 600VAC 32VDC 30A | Tanotis