Intelligent LED Solutions ILR-IO09-85ML-SC201-WIR200. IR Module 9 Chip 850 nm 6.164 W/Sr Square PCB/M3 Hole 15.75 V 200 mm Red & Black New
HomeStore
This is a ILR-IO09-85ML-SC201-WIR200. IR LED Module , 9 Chip, 850 nm, 6.164 W/Sr, Square PCB/M3 Hole, 15.75 V, 200 mm Red & Black New product from INTELLIGENT LED SOLUTIONS with the model number ILR-IO09-85ML-SC201-WIR200.
Other details
Brand INTELLIGENT LED SOLUTIONS
Part Number ILR-IO09-85ML-SC201-WIR200.
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Other details
Description
Intelligent LED Solutions ILR-IO09-85ML-SC201-WIR200. IR Module 9 Chip 850 nm 6.164 W/Sr Square PCB/M3 Hole 15.75 V 200 mm Red & Black New | Tanotis