Kyocera AVX TPSE107M025R0150 TPSE107M025R0150 Surface Mount Tantalum Capacitor 100 µF 25 V 2917 [7343 Metric] ± 20% 0.15 ohm E New
HomeStore
This is a TPSE107M025R0150 Surface Mount Tantalum Capacitor , 100 µF, 25 V, 2917 [7343 Metric], ± 20%, 0.15 ohm, E New product from KYOCERA AVX with the model number TPSE107M025R0150
Other details
Brand KYOCERA AVX
Part Number TPSE107M025R0150
Quantity Each (Supplied on Cut Tape)
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Other details
Brand KYOCERA AVX
Part Number TPSE107M025R0150
Description
Part Number TPSE107M025R0150
Kyocera AVX TPSE107M025R0150 TPSE107M025R0150 Surface Mount Tantalum Capacitor 100 µF 25 V 2917 [7343 Metric] ± 20% 0.15 ohm E New | Tanotis