
LEDIL FA11076_LISA2-W-CLIP16-XP LED Lens, Clip-On, Wide, 9.9 mm, Round, PMMA (Polymethylmethacrylate)
LEDIL FA11076_LISA2-W-CLIP16-XP LED Lens, Clip-On, Wide, 9.9 mm, Round, PMMA (Polymethylmethacrylate)
Product details
| Lens Type | Clip-On |
| Beam Type | Wide |
| LED Lens Colour | - |
| Lens Diameter | 9.9mm |
| Lens Shape | Round |
| Lens Material | PMMA (Polymethylmethacrylate) |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | LEDIL |
| Part Number | FA11076_LISA2-W-CLIP16-XP |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks⢠or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Original: $5.73
-70%$5.73
$1.72LEDIL FA11076_LISA2-W-CLIP16-XP LED Lens, Clip-On, Wide, 9.9 mm, Round, PMMA (Polymethylmethacrylate)
Product details
| Lens Type | Clip-On |
| Beam Type | Wide |
| LED Lens Colour | - |
| Lens Diameter | 9.9mm |
| Lens Shape | Round |
| Lens Material | PMMA (Polymethylmethacrylate) |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | LEDIL |
| Part Number | FA11076_LISA2-W-CLIP16-XP |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks⢠or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Product details
| Lens Type | Clip-On |
| Beam Type | Wide |
| LED Lens Colour | - |
| Lens Diameter | 9.9mm |
| Lens Shape | Round |
| Lens Material | PMMA (Polymethylmethacrylate) |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | LEDIL |
| Part Number | FA11076_LISA2-W-CLIP16-XP |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks⢠or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.











