NEUTRIK NBNC75BJP9X RF / Coaxial Connector, UHD BNC Coaxial, Straight Plug, Crimp, 75 ohm, Belden 1505F, Brass
Product details
| Contact Plating | Gold Plated Contacts |
| Connector Type | UHD BNC Coaxial |
| Connector Body Style | Straight Plug |
| Coaxial Termination | Crimp |
| Contact Material | Brass |
| Product Range | rearTWIST Series |
| Frequency Max | 18GHz |
| Coaxial Cable Types | Belden 1505F |
| Connector Mounting | Cable Mount |
| Impedance | 75ohm |
Other details
| Brand | NEUTRIK |
| Part Number | NBNC75BJP9X |
| Quantity | Each |
| Drawing EN |
Product details
| Contact Material | Brass |
| Frequency Max | 18GHz |
| Impedance | 75ohm |
Other details
| Brand | NEUTRIK |
| Part Number | NBNC75BJP9X |
| Quantity | Each |
| Drawing EN |
Description
| Frequency Max | 18GHz |
| Impedance | 75ohm |