Omron Industrial Automation P7SA-10F-ND-PU DC24 Relay Socket DIN Rail Push In 10 Pins 6 A 250 VAC P7SA Series
HomeStore
This is a P7SA-10F-ND-PU DC24 Relay Socket , DIN Rail, Push In, 10 Pins, 6 A, 250 VAC, P7SA Series product from OMRON INDUSTRIAL AUTOMATION with the model number P7SA-10F-ND-PU DC24
Other details
Brand OMRON INDUSTRIAL AUTOMATION
Part Number P7SA-10F-ND-PU DC24
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Other details
Description
Omron Industrial Automation P7SA-10F-ND-PU DC24 Relay Socket DIN Rail Push In 10 Pins 6 A 250 VAC P7SA Series | Tanotis