Orion Fans OAB190-22-1 Fan Blower Motorized Impeller 230 VAC AC 190 mm 70 370 CFM
HomeStore
This is a OAB190-22-1 Fan Blower , Motorized Impeller, 230 VAC, AC, 190 mm, 70 mm, 370 CFM product from ORION FANS with the model number OAB190-22-1
Other details
Brand ORION FANS
Part Number OAB190-22-1
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Other details
Brand ORION FANS
Part Number OAB190-22-1
Description
Part Number OAB190-22-1
Orion Fans OAB190-22-1 Fan Blower Motorized Impeller 230 VAC AC 190 mm 70 370 CFM | Tanotis