Orion Fans OD9225-24HSS OD9225-24HSS DC Axial Fan 24 V Square 92 mm 25 Sleeve Bearing 60.2 CFM
HomeStore
This is a OD9225-24HSS DC Axial Fan , 24 V, Square, 92 mm, 25 mm, Sleeve Bearing, 60.2 CFM product from ORION FANS with the model number OD9225-24HSS
Other details
Brand ORION FANS
Part Number OD9225-24HSS
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Other details
Brand ORION FANS
Part Number OD9225-24HSS
Description
Part Number OD9225-24HSS
Orion Fans OD9225-24HSS OD9225-24HSS DC Axial Fan 24 V Square 92 mm 25 Sleeve Bearing 60.2 CFM | Tanotis