Panasonic ECQE1106JF General Purpose Film Capacitor Metallized PET Radial Box - 2 Pin 10 µF ± 5% 63 V 100
HomeStore
Other details
Brand PANASONIC
Part Number ECQE1106JF
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Product Change Notice EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
CAD CadSoft_EAGLE EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Other details
Brand PANASONIC
Part Number ECQE1106JF
Quantity Each
Part Number ECQE1106JF
Panasonic ECQE1106JF General Purpose Film Capacitor Metallized PET Radial Box - 2 Pin 10 µF ± 5% 63 V 100 | Tanotis