Panasonic ECQE2104KFB ECQE2104KFB General Purpose Film Capacitor Metallized PET Radial Box - 2 Pin 0.1 µF ± 10% 150 V 250
HomeStore
  • Self-healing property
  • Excellent electrical characteristics
  • Through hole termination
Other details
Brand PANASONIC
Part Number ECQE2104KFB
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Product Change Notice EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
  • Self-healing property
  • Through hole termination
Other details
Brand PANASONIC
Part Number ECQE2104KFB
Quantity Each
Product Information
Shipping & Returns
Description
Part Number ECQE2104KFB
Panasonic ECQE2104KFB ECQE2104KFB General Purpose Film Capacitor Metallized PET Radial Box - 2 Pin 0.1 µF ± 10% 150 V 250 | Tanotis