
PANASONIC ELECTRONIC COMPONENTS 32SEPF22M Capacitor, 22 �F, 32 V, OS-CON SEPF Series, 0.035 ohm, 5000 hours @ 105�C
PANASONIC ELECTRONIC COMPONENTS 32SEPF22M Capacitor, 22 �F, 32 V, OS-CON SEPF Series, 0.035 ohm, 5000 hours @ 105�C
Product details
| Operating Temperature Min | -55�C |
| Operating Temperature Max | 105�C |
| Lifetime @ Temperature | 5000 hours @ 105�C |
| Voltage Rating | 32V |
| AE Capacitor Case | - |
| Product Range | OS-CON SEPF Series |
| Automotive Qualification Standard | - |
| ESR | 0.035ohm |
| Capacitance | 22�F |
| Packaging | Each |
Other details
| Brand | PANASONIC ELECTRONIC COMPONENTS |
| Part Number | 32SEPF22M |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN | |
| One Page Summary EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
PANASONIC ELECTRONIC COMPONENTS 32SEPF22M Capacitor, 22 �F, 32 V, OS-CON SEPF Series, 0.035 ohm, 5000 hours @ 105�C
Product details
| Operating Temperature Min | -55�C |
| Operating Temperature Max | 105�C |
| Lifetime @ Temperature | 5000 hours @ 105�C |
| Voltage Rating | 32V |
| AE Capacitor Case | - |
| Product Range | OS-CON SEPF Series |
| Automotive Qualification Standard | - |
| ESR | 0.035ohm |
| Capacitance | 22�F |
| Packaging | Each |
Other details
| Brand | PANASONIC ELECTRONIC COMPONENTS |
| Part Number | 32SEPF22M |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN | |
| One Page Summary EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Product details
| Operating Temperature Min | -55�C |
| Operating Temperature Max | 105�C |
| Lifetime @ Temperature | 5000 hours @ 105�C |
| Voltage Rating | 32V |
| AE Capacitor Case | - |
| Product Range | OS-CON SEPF Series |
| Automotive Qualification Standard | - |
| ESR | 0.035ohm |
| Capacitance | 22�F |
| Packaging | Each |
Other details
| Brand | PANASONIC ELECTRONIC COMPONENTS |
| Part Number | 32SEPF22M |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN | |
| One Page Summary EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.











