
Panduit MTP4S-E6-C Cable Tie Mount Screw 3.73 mm Natural Nylon 6.6 (Polyamide 6.6) 139.7 12.7
Panduit MTP4S-E6-C Cable Tie Mount Screw 3.73 mm Natural Nylon 6.6 (Polyamide 6.6) 139.7 12.7
Product details
| Mount Fixing Type | Screw |
| Mounting Hole Dia | 3.73mm |
| Mount Colour | Natural |
| Mount Material | Nylon 6.6 (Polyamide 6.6) |
| Length | 139.7mm |
| Width | 12.7mm |
| Height | 3.18mm |
| Product Range | MTP Series |
Other details
| Brand | PANDUIT |
| Part Number | MTP4S-E6-C |
| Quantity | Pack ofĀ 100 |
| Drawing EN |
All product and company names are trademarks⢠or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Panduit MTP4S-E6-C Cable Tie Mount Screw 3.73 mm Natural Nylon 6.6 (Polyamide 6.6) 139.7 12.7
Product details
| Mount Fixing Type | Screw |
| Mounting Hole Dia | 3.73mm |
| Mount Colour | Natural |
| Mount Material | Nylon 6.6 (Polyamide 6.6) |
| Length | 139.7mm |
| Width | 12.7mm |
| Height | 3.18mm |
| Product Range | MTP Series |
Other details
| Brand | PANDUIT |
| Part Number | MTP4S-E6-C |
| Quantity | Pack ofĀ 100 |
| Drawing EN |
All product and company names are trademarks⢠or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Product details
| Mount Fixing Type | Screw |
| Mounting Hole Dia | 3.73mm |
| Mount Colour | Natural |
| Mount Material | Nylon 6.6 (Polyamide 6.6) |
| Length | 139.7mm |
| Width | 12.7mm |
| Height | 3.18mm |
| Product Range | MTP Series |
Other details
| Brand | PANDUIT |
| Part Number | MTP4S-E6-C |
| Quantity | Pack ofĀ 100 |
| Drawing EN |
All product and company names are trademarks⢠or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.











